Woensdag 12 juli

07.00Koningspade 33Campingveld open
12.00-19.00Veld 1Registratie handlers
14.00-17.00HoofdterreinSeniorenmiddag
15.50-16.30HoogwoudStart Parade Hervormde Kerk Radboudstraat
16.30-17.00HoofdterreinOfficiële opening WK Schapendrijven 2017
Gedurende dagHoofdterreinSoundtrack livemuziek/20 foodtrucks
Woensdag is er geen avond programma of feestavond met muziek.

Donderdag 13 juli

06.30-06.55Veld 1,2,3Inspectie door handlers
07.00-18.00Veld 1,2,3Kwalificatie wedstrijden
Gedurende de dagHoofdterreinSoundtrack livemuziek/20 foodtrucks
Donderdag is er geen avond programma of feestavond met muziek.

Vrijdag 14 juli

06.30-06.55Veld 1,2,3Inspectie door handlers
07.00-18.00Veld 1,2,3Kwalificatie wedstrijden
13.00-20.30HoofdterreinBraderie & Fair
18.30-22.00HoofdterreinBaalstapelen/Huldiging koe/Muziek
18.30-22.00HoofdterreinFeestavond met muziek
18.00-23.00Hoofdterrein20 foodtrucks
Gedurende de dagHoofdterreinSoundtrack livemuziek/20 foodtrucks
De feestavond programmering vind je hier

Zaterdag 15 juli

06.45-07.00Veld 1/hoofdterreinBriefing
07.00-18.00Veld 1/hoofdterreinSemi finale
08.00Veld 3/Gouwe 44Briefing young handlers
08.30-17.00Veld 3/Gouwe 44Kwalificatie young handlers
10.00-16.00HoofdterreinMuseumroute
10.00-16.00Herenweg 100, Koningspade 31AOpen boerderijdagen
10.00-15.00HoofdterreinWandel-en fietsroute
10.00-16.00Gouwe 44Oldtimershow/Miedema tractoren
11.00HoofdterreinVisclinic (besloten groep)
11.30Koningspade 31AThemadag voor melkveehouders
13.00-19.00HoofdterreinBraderie&Fair/Kinderplein
13.30-14.30Eind Mienakker links LangereisOfficiële opening viswedstrijd
15.30Gouwe 44Prijsuitreiking viswedstrijd
17.00-00.00HoofdterreinFeestavond met muziek
Gedurende de dagKoningspade 31ABoer zoekt knecht (besloten groep)
Gedurende de dagHoofdterreinSoundtrack livemuziek/20 foodtrucks
De feestavond programmering vind je hier

Zondag 16 juli

07.15Veld 1/hoofdterreinBriefing
07.30Veld 1/hoofdterreinStart laatste runs, na 8 deelnemers pauze
10.00-16.00HoofdterreinWandel- en fietsroute
13.00-19.00HoofdterreinBraderie&Fair/Kinderplein
10.00-15.00Koningspade 31AOpen boerderijdagen
12.00Veld 1/hoofdterreinStart eerste 2 finalisten young handlers
13.00Veld 1/hoofdterreinLaatste 7 finalisten
16.45Veld 1/hoofdterreinLaatste 3 finalisten young handlers
17.30Veld 1/hoofdterreinPrijsuitreiking WK Schapendrijven 2017
18.00-23.00Hoofdterrein20 foodtrucks
Gedurende de dagKoningspade 31ABoer zoekt knecht (besloten groep)
Gedurende de dagHoofdterreinSoundtrack livemuziek/20 foodtrucks
De feestavond programmering vind je hier

Veld adressen

Veld 1: Hoofdterrein Herenweg 100

Veld 2: Koningspade 31A

Veld 3: Highwoodfarm Gouwe 44